هزینه تبلیغات در کانال گیزمیز

یکی از کانالهای پر مخاطب تلگرام کانال گیزمیز هست، این کانال در همان اوایل شکل گیری تلگرام کار خود را آغاز کرد و مدیر آن رضا راد یکی از وبلاگ نویسان حرفه ای می باشد.

با توجه به اینکه خیلی از افراد جهت تبلیغات تلگرام را انتخاب کرده اند، شاید این سوال برایشان پیش آمده که هزینه تبلیغات در کانال گیزمیز در این کانال گیزمیز چقدر می باشد.

ما در ادامه میخواهیم به این سوال پاسخ دهیم، البته شما میتوانید برای دریافت پاسخ خود خودتان به الو گیز پیام بدین و سوال خودتون رو مطرح کنید، که من این روش رو برای هزینه تبلیغات در کانال گیزمیز بهتون پیشنهاد میدم.

البته من قبلا که این کانال یک میلیون و دویست هزار نفر عضو داشت، سوال کردم و پاسخ یک میلیون تومان دادند،ولی الان شاید یک میلیون و پانصد هزار تومان باشد.

البته این کانال هر نوع تبلیغی رو قبول نمیکنه و باید در اینخصوص با کانال گیزمیز صحبت کنید تا در نهایت اگر تبلیغ شما پذیرفته شد میتوانید روی قیمت بحث کنید.

البته به نظر بنده در خیلی از مواقع هزینه تبلیغات در کانال گیزمیز خوب و منطقی هست، چرا که این هزینه اگر برای تبلیغ کانال تلگرام باشد میتواند کمک خوبی در جهت افزایش ممبر کانال تلگرام داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *