شاخ تلگرام کیست؟

بیشترین درآمد تلگرامی

در این مقاله از کانال ۱ میخواهیم به معرفی شاخ تلگرام ایران بپردازیم، البته شاید این نام شاخ تلگرام ایران برای شما اصلا آشنا نباشد و این مقاله برای اولین بار به معرفی این شاخ تلگرام میپردازد، پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

رمضان احمدی دستجردی با درآمد ماهیانه ۱۰۰ میلیون از تلگرام یکی از بزرگترین شاخ های تلگرامی ایران است، البته ایشان از سال ۹۵ کار خود را در این شبکه اجتماعی شروع کرد و توانست در کمتر از ۶ ماه به این درآمد زیاد برسد.

اما شاید برایتان جالب باشد که بیشتر در مورد این شاخ تلگرام بدانید و من در ادامه به معرفی بیشتر این شخص خواهم پرداخت تا شما بیشتر در مورد ایشان بدانید.

رمضان احمدی دستجردی متولد ۱۳۶۱ و در روستای بزم از توابع شهرستان اصفهان به دنیا آمده است و رشته تحصیلی دانشگاهی او بر اساس تحقیقات و اطلاعات ما رشته مهندسی مکانیک ( گرایش تاسیسات حرارتی و برودتی ) و فارغ التحصیل از دانشگاه صنعتی مالک اشتر اصفهان می باشد.

جالب است که رشته تحصیلی اینجانب با کاری که اکنون دارد هیچ ارتباطی ندارد و ظاهرا او اخیرا در این حوزه وارد شده است، البته نامبرده کارشناس تاسیسات اداره مسکن و شهرسازی هم بوده و می باشد.

او سه سال بعد از روی کار آمدن تلگرام وارد این حوزه شده و توانسته تا در مدت کوتاهی شاخ تلگرام ایران شود، نامبرده مالک ۳۰ کانال تلگرامی هست که مجموع درآمد های او قالب بر ۱۰۰ میلیون تومان در ماه برآورد شده است.

مهمترین کانالهای فروشگاهی و تبلیغ گروه و کانال تلگرام متعلق به ایشان می باشد و جالب است که بدانید ایشان در اینستاگرام هیچ گونه فعالیتی ندارد و اخیرا یک پیج شخصی در اینستاگرام برای خود باز کرده که میتوانید به پیچ ایشون برین و عکس شاخ تلگرام ایران رو در اینتاگرام مشاهده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *