تفاوت لینک یاب و لینکدونی در کانالهای تلگرام

دو کانال معروف تلگرام لینکدونی و لینک یاب هستند و هر دوی این کانالها با پیدایش تلگرام کار خود را شروع کردند، ولی جالب هست بدانید هر دو واژه قبلا در فرهنگ فارسی جایگاهی نداشته است.

اما لینک یاب نام یک سایت معروف هست که در خصوص ثبت کانال و گروه تلگرام فعالیت میکند و لینکدونی هم نام یک کانال معروف در زمینه تبلیغ کانال و گروه تلگرام هست.

اما در این مقاله خواستیم در خصوص تفاوت لینک یاب و لینکدونی با هم صحبت کنیم و باید بگویم که ایندو کلمه هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند و هر دو کانال در راستای تبلیغ کانال و گروه و ربات و هر لینکی که مربوط به تلگرام هست ایجاد شده اند.

شما شاید برای گپ و چت خود یک گروه تلگرام ایجاد کرده باشید و جهت تبلیغ گروه خود به دنبال یک راهکار هستید، من به شما کانال لینکدونی و لینک یاب را پیشنهاد میکنم.

یا نه یک کانال تلگرام ایجاد کرده اید و میخواهید از آن کسب درآمد کنید، باز هم در این صورت کانال لینکدونی و لینک یاب یکی از راههای تبلیغ کانال تلگرام هستند و البته راههای دیگری هم جهت تبلیغ و افزایش ممبر برای شما وجود دارد.

البته گروههای تلگرام هم میتوانند جهت کسب درآمد و تبلیغ استفاده شوند، مثلا شما میتوانید یک گروه تلگرام مرتبط با کسب و کار خود ایجاد کنید و تبلیغات خود را از این طریق انجام دهید.

میتوان گروهها و کانالهای تلگرام مختلف با موضوعات متفاوت ایجاد کرد و هم جهت سرگرمی و جهت کسب و کار اینترنتی از آن بهره برد، من تنها تفاوت لینکدونی و لینک یاب را در نوشتن آن مبدانم.

البته در هر دوی آنها واژه لینک وجود دارد که اشاره به لینک تلگرام و لینکهای تلگرام مانند استیکر و گروه و کانال و ربات دارد، در پایان از شما میخواهم که اگر لینک خواستی دارید در بخش نظرات درج کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *