تحلیلی بر بازار خرید و فروش ممبر

بازار خرید و فروش ممبر کانال تلگرام یکی از پرسودترین بازارهای حال حاضر ایران می باشد. بله تعجب نکنید … این بازار توانسته این روزها سود سرشاری را در جیب صاحبان آن بریزد.

همانطور که میدانیم تلگرام این روزها در ایران حرف اول و آخر را میزند و کمتر کسی هست که اسم این شبکه اجتماعی را در ایران نشنیده باشد.

این روزها هر کس که بخواهد از چیزی سراغ بگیرد به کانال تلگرام آن میرود، طلا و سکه و کیف و کفش و … هرچیز که شما فکرش را بکنید.


این موضوع باعث شده تا خیلی ها به فکر راه اندازی کانال تلگرام باشند و از این راه میخواهند تا سود خوبی به دست آورند و پول خوبی به جیب بزنند، برای همین کانال را ایجاد میکنند ولی برای ممبر آن فکری ندارند جز ممبر فیک و دروغین.

خیلی از فرشندگان ممبر به اسم ممبر واقعی این ممبر ها را به مدیران کانالهای تلگرام میفروشند و افسوس که مدیران کانال تلگرام این را نمیدانند که ممبر واقعی اصلا قابل خرید و فروش نیست.

من بارها دیده ام که خیلی از مدیران کانالها که کانال خود را جهت تبلیغ به ما میدهند این موضوع را عنوان میکنند و گله دارند که چرا این ممبرها زود کانال آنها را ترک میکنند و هیچ بازدهی و بازدیدی ندارند.

این ممبرها ربات و شماره های مجازی هستند که وجود خارجی ندارند، پس پول خود را بیخود و الکی صرف این موضوع نکنید.

منبع :http://telegram-channels.blog.ir/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *