تبلیغ کانال تلگرام

سلام به مدیران کانال تلگرام، اگر دوست دارید تبلیغ کانال تلگرام رو انجام بدین کافی هست به سایت http://canal-telegram.ir برید و از قسمت ثبت کانال تلگرام  مشخصات کانال تلگرام خودتون رو وارد کنید.

روش تبلیغ کانال تلگرام

تبليغ رايگان كانال تلگرام

اما در ادامه مطلب میخاهیم به این موضوع بپردازیم که اصلا چرا باید کانال تلگرام رو تبلیغ کرد و این کار چه ضرورتی داره، پس از شما خواهش میکنم تا در ادامه بحث با ما همراه باشید.

تبلیغ کانال تلگرام در واقع ثبت سایت در موتور جستجوگر گوگل هست، یعنی شما با تبلیغ کانال تلگرام،  کانال تلگرام خودتون رو در موتور جستجوی گوگل به ثبت میرسونید و افرادی که در اینترنت و گوگل به دنبال کانال تلگرام خاصی میگردند، کانال شما و لینک کانال تلگرام شما را در اینترنت پیدا میکنند و عضو کانال شما میشند.

وقتی هر روز تعداد زیادی از افراد در اینترنت لینک کانال شما رو پیدا کنند و عضو کانال شما بشند، موجب میشه تا شما هر روز برای کانال تلگرام خودتون عضو دریافت کنید و این موضوع باعث میشه تا تعداد اعضای کانال تلگرام شما افزایش پیدا کنه.

بله دوستان ۹۰ درصد افراد برای پیدا کردن کانال تلگرام مورد علاقه خوشون از گوگل استفاده میکنند، و اگر شما تبلیغ کانال تلگرام رو انجام داده باشید، بررگ برنده دست شما هست و شما میتونید بدون اینکه زحمتی کشیده باشید هر روز برای کانال خودتون ممبر جذب کنید.

پس در واقع تبلیغ کانال تلگرام با افزایش ممبر کانال تلگرام رابطه مستقیم داره و شما با ثبت کانال تلگرام خودتون برای کانال تلگرام خودتون ممبر جذب میکنید.

اما این ممبر ها یک مزیت دارند، یعنی ممبر هایی که از طریق تبلیغ کانال تلگرام به دست میارید، دقیقا متناسب با جامعه هدف شما هستند، به عنوان مثال اگر شما کانال تلگرام با موضوع بلیط چارتر داشته باشید، مطمئن باشید افرادی که عضو کانال تلگرام شما میشند افرادی هستند که اهل مسافرت و گردش هستند.

این افراد معمولا از هواپیما جهت مسافرت استفاده میکنند و این باعث میشه تا درامد شما به خاطر تناسب افراد با موضوع کانال تلگرام شما بیشتر باشه و کسب و کار شما رونق پیدا کنه.

در اینجا از شما میخام که چند تا نکته را در هنگام تبلیغ کانال تلگرام خودتون رعایت کنید، اولین نکته این هست که در قسمت توضیحات کانال تلگرام، تا میتونید توضیح بدید و اینکار باعث میشه تا شما به نتایج صدر گوگل بیاید.

نکته دوم که میخام حتما جدی بگیرید، استفاده از کلمات کلیدی هست، بله کلمات کلیدی مرتبط با کانال تلگرام شما موجب میشه تا کانال تلگرام شما چندین بار و با چند واژه مترادف در گوگل ایندکس بشه.

اینکار باعث میشه تا تعداد ممبرهائی که جذب میکنید به مراتب بیشتر بشه و افرادی را که به دنبال کلمات مشابه کانال تلگرام شما میگردند رو نیز جذب کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *