تبلیغ کانال تلگرام با لینک یاب

لینکدونی

دوستان برای تبلیغ کانال تلگرام روش های بسیار زیادی وجود دارد، تبلیغ در سایت های مرتبط با تلگرام و کانالها دو روش رایج تبلیغ کانال تلگرام می باشند.

اما تبلیغ کانال در کانال لینک یاب بسیار موثر تر هست، و در ادامه میخواهیم در خصوص تاثیر این روش با شما دوستان صحبت کنیم.

ما برای افزایش اعضای کانال تلگرام خود نیاز به تبلیغات در کانال تلگرام داریم، اما تاثیر همه کانال های تلگرام به یک اندازه نیست و میزان افزایش ممبر یک نسبت مستقیم با موضوع کانال دارد.

به عنوان مثال شما در یک کانال ورزشی تبلیغ کانال خود را میگذارید، فکر میکنید از افرادی که در آن کانال ورزشی حضور دارند، چند نفر عضو کانال شما میشوند؟

تعداد بسیار کمی از افراد به کانال شما جوین میشن و دلیل این موضوع هم این هست که بیشتر کاربران آن کانال ورزشی به دنبال شنیدن اخبار ورزشی و دیگر چیزهایی که مرتبط با ورزش هست در آن کانال عضو هستند.

البته این موضوع خالی از لطف نیست که اگر کانال شما هم موضوع ورزشی باشد تاثیر بسیار خوبی برای جذب ممبر شما دارد، اما کمتر مدیر کانال تلگرامی حاضر هست تا تبلیغ شما را در کانال خوش با همان موضوع مشابه بگذارد، و یا اینکه رقم بسیار زیادی را برای تبلیغات پیشنهاد میدهد.

اما میدانید دلیل این موضوع چیست؟ بله درست حدس زدید، ترس از ریزش ممبر به دلیل جذب افراد به کانال شما.

اما تبلیغ کانال تلگرام با لینک یاب تاثیر بسیار خوبی دارد، بسیاری از کاربران تلگرام با سرچ در اینترنت با عنوان کانال لینک یاب به دنبال کانالی هستند که در آن کانال های تلگرام با موضوعات متفاوت باشد.

اگر شما کانال خود را در لینک یاب تبلیغ کنید، ضمن دادن هزینه کم، میتوانید افزایش ممبر خوبی را تجربه کنید و ممبر هایی که همه میتواند برای کانال شما سودآوری داشته باشند و ریزش ممبر هم نداشته باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *