انواع لینکدونی تلگرام

لینکدونی کانال

یکی از بهترین علاقه مندیهای کاربران تلگرام لینکدونی هست و در این مقاله میخاهیم انواع لینکدونی تلگرام را که با پیدایش تلگرام فعالیت میکنند رو بهتون معرفی کنم.

خوشحال میشم تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

لینکدونی آزاد: در این نوع لینکدونی مدیر کانال هر نوع لینکی را برای شما داخل کانال میذاره، این لینک ممکن هست لینک کانال و یا لینک گروه، ربات و همچنین استیکر تلگرام داخل لینکدونی گذاشته میشه.

البته این نوع لینکدونی ها خود به دو نسخه پولی و رایگان تقسیم میشوند که با توجه به تعداد کاربران تلگرام آن لینکدونی آزاد این تقسیم بندی انجام میشود و کانالهای تلگرامی که بیش از هزار کاربر دارند پولی و در غیر اینصورت رایگان می باشند.

لینکدونی +۱۸ : این لینکدونی همانطور که از نامش مشخص هست مخصوص افراد بالای ۱۸ سال هست که به گروه سنی +۱۸ نیز معروف هست و مدیران آن کانال تلگرام اینگونه لینکدونی ها را برای افراد بالای ۱۸ سال ایجاد کرده اند و مطمئنا هم مناسب کاربران +۱۸ تلگرام هست.

لینکدونی رایگان: در لینکدونی رایگان همه خدمات آن رایگان هست و شما میتوانید از مدیر آن کانال تلگرام درخواست کنید تا به صورت رایگان لینک کانال و گروه و … شما را داخل کانال خود قرار دهد.

لینکدونی خفن: لینکدونی های خفن متاسفانه مناسب هیچ گروه سنی نیستند و به شما توصیه میشود که هرگز عضو این لینکدونی ها نشوید، چرا که لینک های مضرر دارند و مناسب نیستند، متاسفانه تا کنون هیچ راهکاری جهت مقابله با این لینکدونی ها ایجاد نشده است و تنها راه پیشگیری عدم عضویت در این کانالها هست.

لینکدونی چت تلگرام: لینکدونی چت گروه تلگرام هم فقط لینک گروههای چت تلگرام را داخل کانال خود میگذارد و بسیار ماسب مدیران گروه های چت بوده که طرفداران خاص خوش رو هم داره.

کانال لینک گروه تلگرام در بین همه لینکدونی ها محبوب تر هست و کارشناسان تلگرام هنوز در خصوص علت این موضوع در حال تحقیق هستند، شما میتوانید جهت تبلیغ رایگان کانال تلگرام خود از همه لینکدونی ها و بخصوص لینکدونی رایگان بهره ببرید.

البته ثبت رایگان کانال تلگرام هم میتواند به شما در اینخصوص کمک بسیار زیادی بکند و شما میتوانید از این روش هم بهره ببرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *