افزایش ممبر گروه با لینکدونی گروه

لینک

آیا در خصوص تاثیر لینکدونی گروه بر افزایش ممبر گروه اطلاعاتی دارید، خیلی از مدیران گروه تلگرام برای افزایش ممبر گروه خود از نرم افزارهای ممبر گیر استفاده میکنند.

این روش کاملا اشتباه هست، چرا که شما با استفاده از این روش جهت افزایش ممبر گروه خود فقط یکسری از اعضای فیک را به گروه خود اضافه میکنید، که هیچکدام هیچ گونه بازدهی برای شما ندارند.

این ممبرها هیچ فعالیتی در گروه ندارند و بعد مدت کوتاهی گروه شما را ترک میکنند، پس چرا باید این هزینه برای این موضوع صرف شود، پیشنهاد ما به شما استفاده از لینکدونی گروه هست.

لینکدونی گروه یک روش بسیار عالی جهت افزایش ممبر گروه هست، چرا که خیلی از کاربران تلگرام، برای عضویت در گروه تلگرام جذب لینکدونی گروه میشند و بعد منتظر میشن تا لینک گروه در کانال گذاشته بشه و بلافاصله در گروه عضو بشند.

اما به همه لینکدونی های گروه تلگرام نباید اعتماد کرد. چون خیلی از این لینکدونی ها اقدام به خرید ممبر فیک و ویو میکنند و فقط لینکدونی مطمئن هست که در نتایج سرچ گوگل در نتایج اول باشه.

اعضای این لینکدونی ها کاملا واقعی هستند و میتوانند تاثیر بسیار خوبی در افزایش ممبر داشته باشند، شما میتوانید این روش را امتحان کنید و ببینید که افزایش ممبر از این روش چقدر با سرعت صورت میگیرد.

ماخود برای آزمایش یکبار انجام دادیم و در نتایج برای ما مشخص شد که این روش بسیارخوب جواب داد، در پایان امیدواریم که این مقاله تونسته باشه برای ممبر گیری گروه شما موثر بوده باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *